:. Sponzoři

Letní Pohár ČR 10.letého žactva

Kladno - 17.-18.6.2006

O víkendu 17.-18.6.2006 proběhl v bazénu oddílu KSP Kladno Pohár ČR desetiletých plavců. Na tento závod se z našeho oddílu nominovali Kristýna Štrancová a Lucie Urbanová a pro obě to bylo vůbec poprvé, kdy se zúčastnily oficiálního mistrovství plavců z celých Čech.
         První den zahájila Kristýna Štrancová závodem na 100m volný způsob, kde se jí ale nedařilo a obsadila až 37.místo. Pak nastoupila na 50m prsa a potvrdila, že tento styl jí sedí nejvíce a vybojovala vynikající 16.místo. První půlden pak zakončila závodem na 50m motýlek, kde si zlepšila své osobní maximum o více než 6 vteřin a obsadila 29.místo. Lucie Urbanová taktéž zaplatila "nováčkovskou" daň a to hned v prvním svém závodě na 100m volný způsob. Za svým maximem zaostala o téměř 5 vteřin a obsadila až 34.místo. Pak ovšem zabojovala a doplavala na 12.místě v závodě 200m polohově. V posledním svém sobotním vystoupení ještě přidala výborné 17.místo na 50 metrů motýlek.
         Druhý den mistrovského závodu začala Kristýna velice dobře a skončila 17. na 100m prsa. V dalších dvou závodech si opět zlepšila své osobní rekordy a obsadila na 50m znak 28.místo a na 50m volným způsobem 30.místo. Lucie Urbanová ze sebe v neděli již setřásla trému a začala ve velkém stylu. Nejprve získala 18.místo na 200m volný způsob. Pak svým osobním rekordem na 50m znak vybojovala 15.příčku a nakonec přidala ještě vynikající 13.místo na 50m volný způsob.