:. Sponzoři

Důležité informace (nejen pro rodiče)

Podmínky nominace a startu na Poháru ČR nebo na MČR žactva

Plavec našeho oddílu bude nominován na Pohár ČR nebo Mistrovství ČR jen tehdy, pokud bude, v době podávání přihlášek, ve statistikách na ČSPS umístěn alespoň ve dvou disciplínách do 20.místa a na Pohár ČR 2x do 25.místa. V případě potřeby plavce do štafety rozhodne o jeho účasti v závodě trenér se souhlasem vedení oddílu. V jiných případech nebude plavec na Pohár ČR či Mistrovství ČR přihlášen.
V případě přijetí plavce na Pohár ČR nebo Mistrovství ČR jen do jedné disciplíny a hůře jak do 15.místa, bude plavci umožněn start jen na vlastní náklady, vyjma potřeby plavce ke startu ve štafetě o kterém rozhodne trenér se souhlasem vedení oddílu..

Finanční spoluúčast plavců na Mistrovství ČR a Pohárech ČR

Spoluúčast plavců na MČR a PČR bude 500.- kč ze kterých se hradí příspěvek na dopravu, ubytování, strava a na PČR i startovné. O snížení výše spoluúčasti na některý ze závodů rozhodne vedení oddílu a to v případě, že se např. nebude hradit ubytování a nebo strava.

Startovné na závodech

Jediná platná cena startovného, kterou zaplatí závodní plavec za jednotlivé závody, je ta, která je uvedena na papírku s informacemi, který obdrží každý plavec vždy zhruba týden před závodem a odvíjí se od celkových nákladů za závod a není prostým součtem startovného uvedeného v rozpise jednotlivých závodů. Případné další dotazy nesměrujte na trenéry, ale obraťte se na Jiřího Karase - předsedu oddílu.

Nápoje na závodech

Pro závodní plavce všech skupin platí zákaz pití energetických nápojů typu Monster, RedBull během plaveckých závodů. Tyto nápoje nejsou vhodné pro sportovní výkon a plavcům nebude dovolena jejich konzumace během závodu.
Všem doporučujeme během závodu požívat iontové nápoje např. od firem Nutrend nebo Isostar.

Sportovní lékařská prohlídka

Všichni závodní plavci musí v sezóně začínající lednem 2012 přinést potvrzení od sportovního lékaře nebo alespoň od dětského lékaře, že jsou zdraví a mohou závodně plavat. Nejpozdější termín dodání potvrzení je konec března 2012!
Kdo potvrzení nedodá, nebude přihlašován na závody. Platí pro plavce všech skupin závodního plavání.

Účast na pátečních ranních trénincích

Oba páteční tréninky (ranní a odpolední) před závody jsou pro skupinu "A" a "B" povinné! V případě, ale že bude o víkendu nějaký důležitý závod, kterým jsou např. závody Českého poháru, rozhodne trenér o tom zda bude ranní trénink povinný nebo ne a včas to plavcům oznámí. Jedině v tomto případě, si pak plavci sami rozhodnou zda se tréninku zúčastní či nikoli!Plavecký oddíl

Plavecký oddíl

Plavecký oddíl

Plavecký oddíl

Vyrobeno ve spolupráci s firmou Kar-Sport (c)Karel Urban 2004-2016