:. Sponzoři

Kraulařský víceboj

Louny - 18.3.2006

V sobotu 18.3.2006 jsme se zúčastnili "Kraulařského víceboje" pořádaného plaveckým oddílem v Lounech. Celkem se tohoto závodu zúčastnilo 220 plavců z 21 oddílů z celé ČR. Za náš oddíl zde startovali Hana Eichelmanová, Tomáš Plevko, Jan Polončík, David Urban, Filip Zvěřina a Klára Zvěřinová. Celý závod se skládal ze čtyř kraulových disciplín na 50m, 100m, 200m a 400m. Našemu oddílu se velice dařilo a z 24 startů jsme se celkem 10x umístili na stupních vítězů.
         Jan Polončík a Klára Zvěřinová plavali na hranici svých osobních rekordů a podařilo se jim i získat umístění v první desítce. Hanka Eichelmanová překonala ve všech rozplavbách své osobní rekordy a získala navíc 2x 3.místo v závodech na 50m časem 0:32.90 a na 100m časem 1:13.00. Filip Zvěřina si vedl ještě o něco lépe a vybojoval 3x 3.místo. V závodě na 100m časem 1:13.70, na 200m časem 2:40.80 a na 400m časem 5:39.90.
         Dalším naším zástupcem v Lounech byl David Urban, kterému se v tamním bazénu vždy velice daří a nebylo tomu jinak ani v tomto klání. Ve svých čtyřech závodech našel David jen v jednom přemožitele a tak se s bilancí 3x 1.místo a 1x 2.místo stal jedním z nejúspějšnějších plavců celého "Kraulařského víceboje". Na 50m zaplaval čas 0:32.10, na 100m, kde byl druhý, zaplaval čas 1:11.90, na 200m 2:34.40 a na 400m 5:36.40.
         Vynikající výkon ovšem předvedl také Tomáš Plevko (1991), který si zlepšil všechny své osobní rekordy. Tomáš startoval v kategorii 1991 a starší tj. dorost + dospělí a i v takovéto těžké konkurenci dokázal zvítězit v rozplavbě na 50m časem 0:25.00. Navíc v rozplavbě na 100m získal ještě 4.místo v naprosto vynikajícím čase 0:56.30.