:. Sponzoři

MČR družstev - 1.kolo

Chomutov - 24.1.2015

V sobotu 24.1.2015 proběhlo v Chomutově 1.kolo Mistrovství ČR družstev. Náš oddíl se letos této soutěže zúčastnil poprvé a vedl si skvěle.

V konkurenci 15 týmů ze severočeské oblasti jsme jak mezi muži, tak i mezi ženami obsadili 2.místa. Oba naše celky tak mají velkou šanci postoupit do semifinále, ve kterém se utká nejlepších 8 týmů z celých Čech.

Naši plavci přistoupili k závodu velice zodpovědně o čemž svědčí i řada osobních rekordů a skvělých umístění. Lucie Svěcená i David Urban vyhráli všechny své závody. Standa Voráč a Tomáš Urban získali ve všech svých startech medaili. Umístění mezi nejlepšími třemi vybojovali ještě Kateřina Iblová, Marie Hnízdilová, Ráchel Pabiánová, Jakub Dvořák a Dominik Červenka.

Všem plavcům děkujeme za výborné výkony a na konci ledna, po odplavání všech prvních kol, se dozvíme zda se nám podařilo postoupit do semifinále.

Autor: Karel Urban